Nasıl Meditasyon Yapılır, Bilimsel Faydaları Nelerdir?New York Üniversitesi laboratuvarından Dr. Wendy Suzuki tarafından yürütülen bir araştırma, günlük 13 dakikalık meditasyon pratiği yapmanın tüm faydalarını almak için yeterli olduğunu vurguluyor, ben bunu 15’e yuvarlıyorum. Çalışma, bu uygulamayı 8 hafta boyunca takip etmenin ruh halini, bilişsel yeteneği, odaklanmayı, hafızayı, mutluluğu, uykuyu, duygu düzenlenmesini büyük ölçüde iyileştirdiğini gösterdi. Burada ki anahtar, tutarlı ve düzenli olarak yapmak.

Yıllardır bunu çevremdeki herkese söylüyorum ve başlayanlardan inanılmaz olumlu tepkiler alıyorum. Sadece sabredin ve sürece güvenin. Düzenli meditasyon yapın ve bu gergin dünyada ki gergin olmayan insanlardan biri olma süper gücüne kavuşun.

Sizi çok seviyorum, esenlikle ve sağlıkla kalın. 

Meditasyon türleri ve örnekleri için videoya bir göz atın. Bizi her yerden takip etmeyi, abone olmayı, beğenmeyi ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın. 

Teşekkürler 😊 

YouTube

Instagram

X

Tiktok

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio’nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*